mgr Karolina Łagodzka

mgr Karolina Łagodzka

Gabinety, w których pracuję:

  • ul. Bronowicka

Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich z psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz psychoterapeutką w trakcie certyfikacji w akredytowanej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS. Uzyskałam dyplom magistra z Zarządzania Zmianą Społeczną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyłam szkolenie TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach) w CTSR. Jestem również trenerką TZA – Treningu Zastępowania Agresji oraz TUS – Treningu Umiejętności Społecznych. Ukończyłam także studia podyplomowe z zakresu Psychologii Transportu z elementami psychodiagnostyki. Poza psychoterapią, interesuję się również psychologią biznesu oraz psychologią pozytywną.

W pracy kieruję się empatią oraz autentycznością. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych. W pracy terapeutycznej opieram się na zasadzie, że każdy z nas jest najlepszym ekspertem od swojego życia, natomiast swoją rolę postrzegam jako bycie towarzyszką przy rozwiązywaniu problemów oraz osiąganiu celów w atmosferze bezpieczeństwa oraz zaufania.

Doświadczenie biznesowe pozwoliło mi na poznanie specyfiki pracy z osobami pod presją chronicznego stresu, zrozumienie ich wyzwań i problemów. Doświadczenie zdobyte w agencji rekrutacyjnej rozwinęło moje kompetencje z zakresu pracy z osobami stojącymi przed wyborem kariery zawodowej.

Nieustannie poszerzam wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, webinarach oraz konferencjach z zakresu psychologii i psychoterapii. Pracuję w zgodzie z Kodeksem Etycznym Psychologa oraz Psychoterapeuty, a swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Prywatnie, uwielbiam żeglować.

Umów się na terapię!
Zadzwoń