mgr Agnieszka Piwowarczyk – Tylus

AGNIESZKA PIWOWARCZYK-TYLUS-img

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutką w trakcie szkolenia. Ukończyłam psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie realizuję całościowe szkolenie z psychoterapii poznawczo- behawioralnej w Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowym „Ter-Cognitiva” w Krakowie.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Centrum Zdrowia Psychicznego, w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej, Środowiskowym Domu Samopomocy oraz w gabinetach terapii dzieci i młodzieży. Staże zawodowe zrealizowałam na stacjonarnym oddziale psychiatrycznym w Szpitalu Klinicznym im. dra Józefa Babińskiego oraz na oddziale dziennym w Szpitalu Powiatowym im. Św. Maksymiliana w Oświęcimiu.

 

W mojej pracy, obok technik poznawczych i behawioralnych, wykorzystuję elementy interwencji kryzysowej, terapii dialektyczno-behawioralnej (DBT) oraz terapii akceptacji i zaangażowania (ACT). Stale podnoszę kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach z zakresu psychoterapii i pomocy psychologicznej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

 

Pracuję z młodzieżą oraz osobami dorosłymi, które doświadczają trudności związanych z lękiem, stresem, obniżonym nastrojem, kryzysami emocjonalnymi i rodzinnymi.

Umów się na terapię!
Zadzwoń