Seksuolog Kraków

Jesteśmy zespołem doświadczonych psychoterapeutów i seksuologów, gotowych pomóc Ci w poprawie zdrowia emocjonalnego i życia seksualnego. Nasz gabinet to miejsce, w którym dbamy o Twoje dobre samopoczucie i oferujemy wsparcie w rozmaitych kwestiach związanych z zaburzeniami seksualnymi. Wierzymy, że zdrowie psychiczne i seksualne stanowią integralną część ogólnego samopoczucia, dlatego nasze podejście jest kompleksowe i oparte na zrozumieniu obu tych aspektów.

 

Zapraszamy Cię do skorzystania z naszego doświadczenia. W KP Gabinetach Psychoterapii i Rozwoju Bronowice stawiamy na holistyczne podejście, które obejmuje zarówno Twoje zdrowie emocjonalne, jak i fizyczne.

Jesteśmy tutaj, by Ci pomóc.

Zapisz się!

Nasz zespół

Joanna Nerko

mgr Joanna Nerko

Jako seksuolog zajmuję się głównie pomocą młodym dorosłym, cierpiącym na dysfunkcje seksualne, czyli zaburzenia na tle seksualnym, które utrudniają lub uniemożliwiają prowadzenie satysfakcjonującego życia płciowego.

 

Koncentruję się na poprawie jakości życia seksualnego swoich pacjentów, pracy nad prawidłowym rozwojem sfery seksualnej oraz edukacji dotyczącej seksualności.

 

Dysfunkcje seksualne mogą mieć podłoże: fizjologiczne, psychogenne lub psychofizjologiczne. W zależności od przyczyny, są leczone przez różnych specjalistów. Z seksuologiem, będącym psychologiem warto skonsultować się w celu zdiagnozowania przyczyny trudności oraz podjęcia decyzji o dalszym przebiegu leczenia.

Umów się na terapię!
Maciej Przybyłowicz

mgr Maciej Przybyłowicz

Jestem absolwentem psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz obecnie studentem studiów podyplomowych z zakresu seksuologii klinicznej uniwersytetu SWPS. Moja pasja do psychologii i seksuologii jest podstawą mojej praktyki, którą stale rozwijam poprzez udział w szkoleniach i konferencjach związanych z szerokim spektrum seksualności i zdrowia psychicznego.

 

Doświadczenie zawodowe zdobyłem na dziennych oddziałach psychiatrycznych w Chrzanowie i Oświęcimiu, Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie oraz w prywatnym gabinecie. Swoją pracę regularnie poddaję superwizji – konsultując ją z doświadczonym specjalistom. Kieruję się kodeksem etyki zawodu psychologa i seksuologa, zapewniając poufność, dyskrecję i szacunek wobec różnorodnych przejawów seksualności. Pracuję indywidualnie, z osobami dorosłymi.

 

Oferuję pomoc z zakresu poradnictwa psychologicznego, obejmującą obszary takie jak: trudne sytuacje życiowe, kryzysy, trudności w ważnych dla Ciebie dziedzinach życia, polepszenie jakości bliskich relacji. Pomagam radzić sobie ze stresem i trudnymi emocjami, rozwijać się i lepiej zrozumieć samego siebie.

 

Specjalizuję się również w obszarze trudności seksualnych, takich jak m.in. mała ochota na seks, trudności ze wzwodem, orgazmem, ból czy zaciskanie się pochwy podczas stosunku. Zapewniam wsparcie w polepszaniu satysfakcji ze swojego życia seksualnego, poznawaniu, zrozumieniu i akceptacji własnej seksualności oraz w trudnościach wynikających ze stresu mniejszościowego osób LGBT+ / GSRD.

 

Moim priorytetem jest zapewniać bezpieczną przestrzeń do rozmów, swoje zrozumienie oraz podejście dopasowane do Twoich potrzeb. Razem możemy pracować nad osiągnięciem Twoich celów i poprawą jakości życia. Poza pracą zawodową, kocham górskie wycieczki, jestem też pasjonatem gier wideo RPG. Zapraszam do współpracy.

Umów się na terapię!
Zadzwoń