Seksuolog Kraków

Jesteśmy zespołem doświadczonych psychoterapeutów i seksuologów, gotowych pomóc Ci w poprawie zdrowia emocjonalnego i życia seksualnego. Nasz gabinet to miejsce, w którym dbamy o Twoje dobre samopoczucie i oferujemy wsparcie w rozmaitych kwestiach związanych z zaburzeniami seksualnymi. Wierzymy, że zdrowie psychiczne i seksualne stanowią integralną część ogólnego samopoczucia, dlatego nasze podejście jest kompleksowe i oparte na zrozumieniu obu tych aspektów.

 

Zapraszamy Cię do skorzystania z naszego doświadczenia. W KP Gabinetach Psychoterapii i Rozwoju Bronowice stawiamy na holistyczne podejście, które obejmuje zarówno Twoje zdrowie emocjonalne, jak i fizyczne.

Jesteśmy tutaj, by Ci pomóc.

Zapisz się!

Nasz zespół

Maciej Przybyłowicz

mgr Maciej Przybyłowicz

Jestem absolwentem psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz obecnie studentem studiów podyplomowych z zakresu seksuologii klinicznej uniwersytetu SWPS. Moja pasja do psychologii i seksuologii jest podstawą mojej praktyki, którą stale rozwijam poprzez udział w szkoleniach i konferencjach związanych z szerokim spektrum seksualności i zdrowia psychicznego.

 

Doświadczenie zawodowe zdobyłem na dziennych oddziałach psychiatrycznych w Chrzanowie i Oświęcimiu, Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie oraz w prywatnym gabinecie. Swoją pracę regularnie poddaję superwizji – konsultując ją z doświadczonym specjalistom. Kieruję się kodeksem etyki zawodu psychologa i seksuologa, zapewniając poufność, dyskrecję i szacunek wobec różnorodnych przejawów seksualności. Pracuję indywidualnie, z osobami dorosłymi.

 

Oferuję pomoc z zakresu poradnictwa psychologicznego, obejmującą obszary takie jak: trudne sytuacje życiowe, kryzysy, trudności w ważnych dla Ciebie dziedzinach życia, polepszenie jakości bliskich relacji. Pomagam radzić sobie ze stresem i trudnymi emocjami, rozwijać się i lepiej zrozumieć samego siebie.

 

Specjalizuję się również w obszarze trudności seksualnych, takich jak m.in. mała ochota na seks, trudności ze wzwodem, orgazmem, ból czy zaciskanie się pochwy podczas stosunku. Zapewniam wsparcie w polepszaniu satysfakcji ze swojego życia seksualnego, poznawaniu, zrozumieniu i akceptacji własnej seksualności oraz w trudnościach wynikających ze stresu mniejszościowego osób LGBT+ / GSRD.

 

Moim priorytetem jest zapewniać bezpieczną przestrzeń do rozmów, swoje zrozumienie oraz podejście dopasowane do Twoich potrzeb. Razem możemy pracować nad osiągnięciem Twoich celów i poprawą jakości życia. Poza pracą zawodową, kocham górskie wycieczki, jestem też pasjonatem gier wideo RPG. Zapraszam do współpracy.

Umów się na terapię!
Zadzwoń