mgr Zuzanna Dajos – Jasik

Zuzanna Dajos

Jestem pedagogiem – absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, psychoterapeutą w trakcie całościowego szkolenia systemowo – psychodynamicznego w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz posiadającego atestację Sekcji Naukowej Psychoterapii i Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyłam szkolenie w zakresie udzielania pomocy terapeutycznej dla osób z doświadczeniem zaniedbania, przemocy oraz strat prokreacyjnych w nurcie terapeutycznym NEST, z którego aktualnie odbywam certyfikację.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w placówce opiekuńczo – wychowawczej, w ośrodku pomocy społecznej oraz w ośrodku środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej.

 

Zajmuję się pracą z rodzinami, parami oraz z pacjentami indywidualnymi, w tym z dziećmi i młodzieżą. W pracy terapeutycznej najważniejsza jest dla mnie relacja z drugim człowiekiem oparta na zaufaniu i zrozumieniu, czego podstawę stanowią zasady Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty oraz regularna superwizja. Nieustannie podnoszę swoje kompetencje zawodowe poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

Umów się na terapię!
Zadzwoń