mgr Agnieszka Celewicz

Agnieszka_Celewicz

Psycholog. Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie szkolenia. Ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na kierunku Psychologia na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego z dwoma specjalnościami Psychologia kliniczna i zdrowia oraz Psychologia kliniczna dziecka. Jestem także absolwentką Studium Pedagogicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie jestem w trakcie czteroletniego kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Instytucie Poznawczym (ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej).

 

Aktualnie pracuję w Poradni Psychologicznej dla Dzieci, Młodzieży i ich Rodzin w Szpitalu Klinicznym im. dr. J.Babińskiego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam także podczas pracy w przedszkolach terapeutycznych oraz odbywając liczne staże m.in. na oddziale geriatrycznym Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz placówkach oświatowych.

 

Prowadzę terapię indywidualną młodzieży i osób dorosłych. W trosce o dobro pacjenta i własny rozwój regularnie poddaję swoją pracę superwizji. Podnoszę swoje kompetencje zawodowe poprzez udział w szkoleniach i konferencjach naukowych.

 

W pracy z pacjentem ważne jest dla mnie nawiązanie autentycznej relacji opartej na zaufaniu i współpracy. Korzystam z metod, których skuteczność potwierdzano w badaniach naukowych. Proces terapii poprzedzam etapem diagnostycznym podczas którego wspólnie ustalamy cele oraz rozmawiamy o indywidualnych potrzebach pacjenta.

Umów się na terapię!
Zadzwoń