mgr Barbara Zając

mgr Barbara Zając

Gabinety, w których pracuję:

  • ul. Józefitów

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia. Ukończyłam Neuropsychologię i Neurokognitywistykę na Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie jestem w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w podejściu humanistyczno-doświadczeniowym w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, które posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas staży na Oddziale Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Oddziale Zamkniętym Męskim Szpitala im. dra. Józefa Babińskiego oraz Oddziale Neurologii i Udarów Mózgu w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera. Obecnie odbywam staż kliniczny na Oddziale Psychiatrycznym Dziennym 5-go Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Krakowie. Doświadczenie kliniczne uzupełniałam również jako asystentka badań naukowych prowadzonych przez Laboratorium Badań Świadomości C-Lab przy Uniwersytecie Jagiellońskim.

 

Nieustannie poszerzam wiedzę uczestnicząc w szkoleniach z zakresu psychologii i psychoterapii. Pracuję w zgodzie z Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty, a swoją pracę poddaję stałej superwizji. Serdecznie zapraszam zarówno osoby potrzebujące wsparcia psychologicznego, jak i te, które pragną poprawić swój dobrostan psychiczny.

Umów się na terapię!
Zadzwoń