mgr Justyna Słoniec

mgr Justyna Babul

Gabinety, w których pracuję:

  • ul. Bronowicka

Jestem psychologiem dziecięcym oraz magistrem psychologii ze specjalizacją wspierania jakości życia. Studia ukończyłam na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Dodatkowo jestem też Certyfikowanym Terapeutą Ręki oraz ukończyłam pierwszy stopień szkolenia w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jestem również certyfikowana w metodzie— „Kids’ Skills – Dam sobie radę!”, kładącej nacisk na pracę z dzieckiem opartą na szukaniu jego mocnych stron. Jestem w trakcie Szkolenia Terapii Poznawczo – Behawioralnej dzieci i młodzieży.

Pasjonuje mnie rozwój emocjonalny dzieci, dlatego aktywnie poszerzam swoją wiedzę w tym kierunku i dzielę się nią również z innymi. Prowadzę bloga „cowglowiemam.pl”, gdzie zamieszczam treści pełne wsparcia i konstruktywnej wiedzy o emocjach dziecięcych.

Od 2020 roku pracuję z dziećmi nad ich postrzeganiem siebie oraz otaczającego ich świata pełnego emocji. Wspieram również rodziców na drodze kryzysów i pytań wychowawczych.

Obszary, nad którymi pracuję to: regulacja emocji, praca z lękiem, radzenie sobie ze złością, doskonalenie umiejętności społecznych, prawidłowy rozwój motoryki małej, budowanie poczucia własnej wartości i wiary w siebie, nauka nowych umiejętności oraz wspomaganie rozwoju.

W pracy jest dla mnie ważne zaufanie oraz pełna szacunku relacja zarówno z dzieckiem, jak i jego rodzicami.

Jako psycholog kieruję się zasadami etycznymi, a także dbam o nieustanny rozwój własnych kompetencji.

Umów się na terapię!
Zadzwoń