mgr Karolina Jasińska

Karolina Jasińska

Gabinety, w których pracuję:

  • ul. Józefitów

Ukończyłam psychologię ogólną na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyłam I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) w ośrodku Integri TSR – szkolenie akredytowane przez Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR). Obecnie realizuję II stopień w tym samym ośrodku.

 

Doświadczenie zdobywałam na turnusie terapeutycznym dla osób jąkających się, podczas wolontariatu a później pracy w krakowskiej Fundacji Przestrzeń Rozwoju podczas pracy z osobami wykluczonymi społecznie i zawodowo oraz podczas stażu terapeutycznego w krakowskiej Fundacji Z Wyboru w projekcie The Presja, gdzie prowadziłam terapię indywidualną.

 

Czego możesz się spodziewać pracując ze mną?

 

Autentyczności, uważności oraz przestrzeni na wypowiedzenie/ pokazanie/ zobaczenie siebie.

 

Pracując w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach na początku staramy się razem z klientem jak najlepiej określić, czego oczekuje on od terapii. Zwracając szczególną uwagę na to, co klient już posiada (zdolności, doświadczenia, sposoby radzenia sobie) staramy się razem odkryć drogę do rozwiązania problemu, czy prowadzenia bardziej satysfakcjonującego życia, a często jedno i drugie 😉

 

Wierząc, że małe zmiany prowadzą do wielkich zmian, zachęcam swoich klientów do wprowadzania drobnych, nowych elementów do swojego życia już od pierwszej sesji.

 

Troszcząc się o poszerzanie swoich umiejętności, po ukończeniu II stopnia TSR planuję rozpocząć czteroletnią szkołę psychoterapii w nurcie Gestalt w krakowskim Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. Cały czas doszkalam się na pomniejszych szkoleniach oraz poddaję swoją pracę regularnej superwizji.

 

W swoim życiu staram się realizować filozofię minimalizmu oraz pełnego życia już w chwili obecnej. Fascynuje mnie także praca z ciałem.

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu

Umów się na terapię!
Zadzwoń