mgr Maciej Przybyłowicz (seksuolog)

Maciej Przybyłowicz

Gabinety, w których pracuję:

  • ul. Józefitów

Jestem psychologiem seksuologiem. Psychologię ukończyłem na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, Seksuologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Moja pasja do niesienia wsparcia, poznawania psychiki człowieka i jego seksualności jest podstawą mojej praktyki. Stale rozwijam ją poprzez udział w szkoleniach i konferencjach związanych z szerokim spektrum seksualności i zdrowia psychicznego. Doświadczenie zawodowe zdobyłem na dziennych oddziałach psychiatrycznych w Chrzanowie i Oświęcimiu, w Poradni Zdrowia Psychicznego Pro Vita, Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie oraz w prywatnym gabinecie. Swoją pracę regularnie poddaję superwizji – konsultując ją z doświadczonym specjalistą. Kieruję się kodeksem etyki zawodu psychologa i seksuologa, zapewniając poufność, dyskrecję i szacunek wobec różnorodnych przejawów seksualności.

 

Oferuję specjalistyczną pomoc psychologiczną w powracaniu do równowagi w trudnych sytuacjach życiowych i kryzysach takich jak trudności w bliskich związkach, w pracy, przewlekłe choroby, rozstanie, rozwód, utrata, problemy rodzinne, podjęcie ważnych decyzji życiowych. Wspieram w odzyskiwaniu i rozwijaniu zdrowia psychicznego w kwestiach takich jak nadmierny lęk, depresyjność, trudności ze snem, radzenie sobie ze stresem czy regulacja emocji. Wspomagam doskonalenie siebie w sferze osobistej i związków (np. nawyki zdrowotne, osiąganie celów życiowych, lepsza komunikacja). Uczę korzystania ze swoich mocnych stron i rozwijania umiejętności skutecznego radzenia sobie z trudnościami. Moim priorytetem jest zapewniać bezpieczną przestrzeń do rozmów, swoją empatię oraz podejście dopasowane do Twoich potrzeb.

 

Specjalizuję się również w pracy w obszarze seksualności. Zapewniam specjalistyczne wsparcie w przezwyciężaniu dysfunkcji seksualnych takich jak mała ochota na seks, zaburzenia wzwodu, wytrysku, opóźniony orgazm,zmniejszona lubrykacja, ból czy zaciskanie się pochwy podczas stosunku. Pomagam również w polepszaniu satysfakcji ze swojego życia seksualnego, poznawaniu, zrozumieniu i akceptacji własnej seksualności i tożsamości oraz w trudnościach wynikających ze stresu mniejszościowego osób LGBT+ / GSRD. Choć problemy w tym obszarze są powszechne (w Polsce 40% kobiet i 36,5% mężczyzn), wiele osób odczuwa silny wstyd z ich powodu. W gabinecie dbam więc o atmosferę bezpieczeństwa, zrozumienia i dyskrecję. Kieruję się pozytywnym podejściem do seksualności człowieka akceptującym jej różnorodne przejawy. Zapraszam do współpracy.

Umów się na terapię!
Zadzwoń