mgr Michał Paluch

mgr Michał Paluch

Gabinety, w których pracuję:

  • ul. Bronowicka

Jestem absolwentem Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zawodowe jako psycholog zdobywałem między innymi w szpitalu im. Rydygiera w Krakowie na oddziale Neurologii, w Instytucie Onkologii, w Hospicjum św. Łazarza oraz pracując w organizacjach pozarządowych w Polsce i za granicą na rzecz uchodźców, osób niepełnosprawnych intelektualnie oraz chorych somatycznie. Posiadam również doświadczenie pracy z osobami LGBT+. Stale poszerzam swoje kompetencje zawodowe – obecnie jestem w trakcie 4-letniego Szkolenia Psychoterapeuty w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt.

 

Terapię prowadzę w sposób uważny, wrażliwy i empatyczny tworząc dla klienta bezpieczną przestrzeń, w której może się rozwinąć, poszerzyć świadomość samego siebie i odzyskać wewnętrzną równowagę w atmosferze akceptacji i zrozumienia. Wierzę, że ludzie posiadają zasoby niezbędne do wyjścia z trudności i rozwiązywania problemów. Towarzyszę klientowi w drodze do poznania siebie i odkrycia umiejętności potrzebnych do stawienia czoła życiowym wyzwaniom i odnalezienia wewnętrznego spokoju.

 

Prowadzę terapię indywidualną m. in. dla osób, które potrzebują wsparcia w wyjściu z kryzysu życiowego, przeżywają żałobę po utracie bliskiej osoby, doświadczają załamania związanego z utratą zdrowia, cierpią z powodu przeżytej traumy, wypalenia zawodowego, chronicznego stresu, depresji, ataków paniki czy lęku.

Umów się na terapię!
Zadzwoń