mgr Noemi Dymarska

dymarska zdjecie

Gabinety, w których pracuję:

  • ul. Bronowicka

Jestem psycholożką i terapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie czteroletniego szkolenia. Moja edukacja zaczęła się na Uniwersytecie Jagiellońskim (psychologia stosowana), a obecnie szkolę się w Instytucie Poznawczym w Krakowie (rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej). Moja praca magisterska dotyczyła stresu mniejszościowego osób nieheteroseksualnych i roli wsparcia społecznego w jego moderacji. Uważam, że regularna superwizja i odbycie terapii własnej to niezbędny element warsztatu terapeuty.

 

Zapraszam osoby dorosłe i młodzież szukającą wsparcia terapeutycznego lub konsultacji.

 

Zależy mi na tym, żeby w gabinecie zbudować autentyczną i bezpieczną relację, która jest podstawą do wprowadzenia zmiany i odnalezienia ulgi. Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym, co oznacza, że duża część pracy będzie polegać na wspólnym odkrywaniu tego, jak Twój sposób myślenia o sobie i świecie wpływa na to, jak się czujesz i jak działasz, a także sprawdzaniu, jak zmiana niektórych zachowań może wpłynąć na zmianę w Twoich przekonaniach i przeżywaniu sytuacji. Ważnym elementem pracy jest również nauka rozpoznawania i akceptowania swoich emocji.

 

Po pracy lepię naczynia z gliny, śpiewam w chórze, uczę się wspinać na ściance, spędzam czas z moim kotem Pastelem. Poza gabinetem prowadzę zajęcia rewalidacyjne dla młodzieży w szkole oraz uczę angielskiego (mam również uprawnienia pedagogiczne).

Umów się na terapię!
Zadzwoń