mgr Paulina Żołna

mgr Paulina Żołna

Gabinety, w których pracuję:

  • ul. Józefitów,
  • ul. Pleszowska

Jestem absolwentką psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim i psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Ukończyłam kurs Psychoterapii Integratywnej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii (techniki wywodzące się z paradygmatu poznawczo-behawioralnego i systemowego). Aktualnie jestem w trakcie 4-letniego całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, posiadającym rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 

Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych i młodzieży. Ze względu na indywidualne podejście do każdego pacjenta, pracę psychoterapeutyczną poprzedzam diagnostycznym spotkaniem. Celem konsultacji jest ustalenie zakresu trudności z którymi mierzy się pacjent, celów terapeutycznych oraz metod pracy.

 

Swoje doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej zdobywałam na dziennym oddziale psychiatrycznym w Szpitalu Klinicznym im. Babińskiego w Krakowie, w Poradni Psychologicznej oraz w prywatnym gabinecie.

 

W swojej pracy przestrzegam kodeksu etyki psychologa, który zobowiązuje mnie do poufności i tajemnicy zawodowej. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u superwizora rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

 

Jako terapeuta nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach

Umów się na terapię!
Zadzwoń