Psycholog Chrzanów

Gabinet Psychologiczny w Chrzanowie
Pomagamy w następujących problemach:

Problemy w relacjach

Radzenie sobie z emocjami

Zaburzenia odżywiania

Depresja

Niepokój

Napięcie

Bezsenność

Nerwica

CHAD

Napady paniki, lęku

Traumy

Kryzys

Utraty

Żałoba

Współuzależnienie

Lęk

Nasze atuty:

wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem naszych psychologów

kameralny gabinet w centrum miasta

dyskrecja, przyjazna atmosfera

Sprawdź, jakie typy psychoterapii oferujemy

 

W KP Gabinetach Psychoterapii w Chrzanowie odnajdziesz swoją strefę spokoju i bezpieczeństwa. Chcesz znaleźć źródło swoich problemów i nauczyć się z nimi radzić? Zapraszamy na profesjonalne sesje psychoterapii – umów się wizytę!

Psychoterapia Indywidualna

Dowiedz się więcej
Psychoterapia Dzieci i Młodzieży

Dowiedz się więcej
Psychoterapia Par i Rodzin

Dowiedz się więcej

Cennik usług

Gabinety Psychoterapii CHRZANÓW - Cennik
Konsultacja psychologiczna
150 do 170 zł
Sesja terapii indywidualnej
150 do 170 zł
Sesja terapeutyczna dla dzieci i młodzieży
150 do 170 zł
Sesja terapii dla par i małżeństw
230 zł
Sesja terapii rodzinnej
230 zł
Konsultacje dla rodziców
150 do 170 zł
Wydanie zaświadczenia, opinii psychologicznej
150 zł
Umów się na sesję

Nasz zespół

Zuzanna Dajos

mgr Zuzanna Dajos – Jasik

Jestem pedagogiem – absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, psychoterapeutą w trakcie całościowego szkolenia systemowo – psychodynamicznego w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz posiadającego atestację Sekcji Naukowej Psychoterapii i Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyłam szkolenie w zakresie udzielania pomocy terapeutycznej dla osób z doświadczeniem zaniedbania, przemocy oraz strat prokreacyjnych w nurcie terapeutycznym NEST, z którego aktualnie odbywam certyfikację.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w placówce opiekuńczo – wychowawczej, w ośrodku pomocy społecznej oraz w ośrodku środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej.

 

Zajmuję się pracą z rodzinami, parami oraz z pacjentami indywidualnymi, w tym z dziećmi i młodzieżą. W pracy terapeutycznej najważniejsza jest dla mnie relacja z drugim człowiekiem oparta na zaufaniu i zrozumieniu, czego podstawę stanowią zasady Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty oraz regularna superwizja. Nieustannie podnoszę swoje kompetencje zawodowe poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

Umów się na terapię!
rpt

mgr Aleksandra Kałużna

Jestem absolwentką studiów psychologicznych o specjalności psychologia sądowo-kliniczna. Aktualnie realizuję całościowe 4-letnie szkolenie w nurcie poznawczo-behawioralnym w Instytucie Poznawczym w Krakowie, który posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

 

Ukończyłam studia podyplomowe z Pomocy Psychologicznej I Interwencji Systemowych
W Rodzinie, Studium Przeciwdziałania Przemocy W Rodzinie oraz pierwszy stopień Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach.

 

Swoje doświadczenie zdobyłam pracując w Ośrodku Pomocy Społecznej (poradnictwo psychologiczne, interwencje kryzysowe, wsparcie), w Domu Pomocy Społecznej (praca z osobami przewlekle chorymi psychicznie) oraz w Ośrodku Środowiskowej Opieki Psychologicznej I Psychoterapeutycznej Dla Dzieci i Młodzieży- Rehabilis.

 

W kontakcie z drugim człowiekiem cenię autentyczność, szacunek, zrozumienie.

 

Pracuję zgodnie z zasadami kodeksu etycznego oraz stale dbam o podnoszenie swoich kompetencji. Moja praca poddawana jest superwizji.

Umów się na terapię!
Zadzwoń